אשדוד ים הינה המפיצה הבלעדית של ALBIN pump marine בישראל

"שייט נינוח ונטול דאגות לכולם זה החזון שלנו..."
משבות ימיות איכותיות ואמינות בפיתוח שבדי, ובמחירים אטרקטיבים; החל משנה אחריות!
מגוון רחב של משאבות, מוצרים, ופתרונות שאיבה ימיים לכולם, Albin מציעים בפניכם את מה שמכונה בתור "בחירת הקברניט", מאז 1928:

תוכן עיניינים: 1. ליין מוצרים >> 2. על משאבות אלבין >> 3. המשימה  >> 4. היסטוריה.

1. ליין המוצרים:

סדרת המשאבות לבילדג'

מערכות בילד'ג

סדרת משאבות לחץ מים

מערכות לחץ מים

סדרת משאבות למים אפורים

מערכות מים אפורים

סדרת המשאבות הכלליות

משאבות אימפלר
(לשימוש כללי)

שירותיים ימיים

שירותיים ימיים

2. המותג:

"הפוקוס שלנו הוא ערך מוסף עבורך. פשוטו כמשמעו..."

הודות לטכנולוגיה מודרנית, והערכה זהירה שלנו, אנחנו יכולים לתת את הערך הגבוהה ביותר ללקוחותינו. המוצרים שלנו הינם מה שאנשי הים ובעלי הניסיון יגדירו בתור "בחירת הקברניט": משאבות ומוצרים העומדים בקפדנות בסטנדרטים הימיים בהיביטי הפונקציונאליות, איכות, נוחות התקנה והחלפה, ומחירים. המגובים ע"י צוות מנוסה, המגדיר עבורכם את המוצר הנכון - לשימוש הנכון. המשאבות הימיות של "אלבין" מופיעות בליין רחב ושלם של מוצרים הכולל: משאבות בילדג, משאבות לחץ מים, משאבות מים אפורים, משאבות כלליות, משאבות אימפלר self primimng. (לא נשרפת בשאיבה יבשה), ואימפלרים לחילוף.  בנוסף לטווח נרחב של פתרונות שאיבה כמו שירותים ימיים, דודי חימום, מפוחי איוורור (blower) ופיתרונות חימום/הפשרה להגברת הנוחות והבטיחות על גבי הסיפון.עם יותר מ-100 שנות ניסיון במשאבות ימיות בצוות הפיתוח שלנו, אנחנו ב-Albin מעיזים להגיד שאנו מכירים את התחום היטב.. אנחנו ב Albin אוהבים לשוט, ומסתמכים בעצמנו על מוצרי החברה שלנו באופן יום -יומי. אנחנו מכירים את המשאבות ופתרונות השאיבה הנכונים, אותם אנו מציעים למגוון בעלי סירות ובנאים מניסיונו הרב, באמצעות רשת ההפצה העולמית שלנו. אנחנו מפתחים את המוצרים שלנו בשבדיה, ומייצרים בעזרת שותפים מרחבי העולם. האימוץ שלנו בחברה של פיתוח דיגטלי, יצור בטכנולוגיה מודרנית, ונוכחות גולבלית באונליין, מבטיחה גמישות והתאמה, ומהירות גבוהה בשיווק מוצרינו, ברמה שלא נראתה עוד בשוק. Albin מספקת את הרמה הגבוהה ביותר של שירות בדרך היעילה ביותר כדי להקל על לקוחותינו. הפוקוס הדיגטלי שלנו מאפשר לנו להימנע מהדפסות לא הכרחיות של קטלוגים ועלונים; ועוזרים לשמור על האוקיינוסים, ימים, אגמים, ומקורות המים אותם אנו אוהבים כל כך. אשדוד ים בע"מ הינה היבואנית הבלעדית של Albin Marine Pump בישראל, ואחראית למתן שירות בישראל, בסטנדרט העולמי הגבוהה.
עד שנה אחריות על רוב מוצרי החברה !3. המשימה של אלבין:

שוק המשאבות הימיות העולמי כיום מתאפיין לרוב "בשחור ולבן" - כלומר או במותגים הנמכרים בטווח מחירים גבוהה, או במוצרים אקונומים יותר. רובם מיוצגים ע"י תאגידים גדולים. עם התפתחות הדיגיטל בעולם, פיתוח מוצרים והשקתם בשוק יכולים להתבצע ביעילות ומהירות גבוהה יותר מאי פעם, אפילו לפני שצברו לעצמם שם ומוניטין בשוק.

אלבין לעומת זאת הינו מותג הקיים יותר מ-100 שנים, ושואפת תמידית להציע מוצרים ומשאבות טובות באיכות גבוהה ובמחיר הנכון. מוצרים אשר מהווים את בחירתו של כל קפטן. לנוחות משופרת והבטיחון על הסיפון וחווית הפלגה נוחה ונטולת דאגות תמיד, ולכולם....


 4. היסטוריה:
למשאבות של Albin יש היסטוריה ארוכה, עם מורשת חזקה הנטועה בתחום הימי. השם Albin נרשם רישמית בתור יצרן משאבות ומנועים ב1911. ב-1928 הוצגה המשאבה הראשונה המופעלת באמצעות מנוע, ויצור של מנועים ימיים התמשך בין השנים 1925-1976.  בשנת 2005, Albin Pumps AB החלה ביצור משאבות חדשניות לשוק ולתעשייות העכשיווית. Albin Pump Marine, הוקמה כחברת בת ב2017 בתור צעד טבעי במשפחת המשאבות של Albin

נשמח לייעץ ולסייע בבחירת הפיתרון המומלץ עבורך. צרו קשר או צלצלו אלינו 08-8677663


Albin pump marine logo