כושר שייט לסירה 7 מ' 6 כ"ס

בקטגוריה זו תוכלו לראות במרוכז למטה את הפריטים, ההצעות, וההמלצות שלנו לציוד, ערכות, ותוספות עבור ציוד חובה לכושר השייט לסירה עד 7 מ', 6 כ"ס / 4.4KW (לרבות סירות גומי מתנפחות) -
למידע על רשימת הציוד הנדרש, ותקן למנועים גדולים יותר ראה לשוניות למטה.
בין אם אתם מחפשים ציוד בסיסי בלבד, או מתעניינים בפתרונות משופרים ומותאמים לסירה, ולהעדפות שלכם: יש לנו פתרון עבור כולם, ולכל המשתמשים; עם או בלי רישיון משיט.

אשדוד ים מציעה מבחר רחב של ציוד תיקני ואמין, בסטנדרט ימי, העומד בהתחייבות בדרישות כושר השייט הישראלי, ולעיתים גם מתעלה עליו.
וזאת לאחר ניסיוננו הרב לאור 25+ שנה ביבוא ושיווק ציוד ימי ושייט, ומתוך אמונה ומחוייבות עיסקית לקיום מערכות יחסים ארוכת טווח עם לקוחותינו, שהובילה אותנו
ללקט ולהציע בפניכם ציוד כושר שייט משתלם בתקן ימי בלבד, אותו אנחנו מייבאים מזה זמן רב, ללקוחתינו החוזרים פעם אחר פעם.
.................................

וזאת כדי שתוכלו להיות בטוחים שיהיה עמיד, ויחזיק לכם לאורך זמן, לא יאכזב ויעמוד לרשותכם שתצטרכו, בין אם אתם שטים בים או בכינרת.
תקן ימי אומר שהמוצרים שלנו בהתחייבות הם באיכות גבוהה, משתלמים גם לטווח הארוך ותחת תנאי ים: לא מחלידים, נפרמים, עמידים לשמש, לחות מים מלוחים התזות וכו'.
ושאנחנו טוענים שהם עומדים בדרישות כושר השייט, הם אכן כאלה. הערכות שלנו כוללות ציוד בקוטר, באורך ובמשקל הנדרש, ללא פשרות, וללא קיצורי דרך, לעומת חלק מהמתחרים (המציגים לעיתים ציוד לא תיקני כתיקני)
וזאת כדי שהתמורה תהיה משתלמת גם לטווח הארוך, שיוכיחו את עצמם באיכות, עמידות ובפרקטיות, ושלא נצטער: בין אם זה בקנסות אפשריים והתמודדות עם אי נוחות כלשהי בביקורות משטרה ימית או בחינת כושר השייט.
או עם נזק, ולעיתים אובדן ציוד, ומפח נפש בשייט כשלעצמו בזמן שימוש
בין אם זה בטיחות הציוד, המנוע, הסירה, וגרוע מכל כמובן - שלך והנוסעים בגלל ציוד לקוי ולא תיקני, התפשרות וזילזול בחשיבות ציוד כושר השייט עולה בסוף ביוקר ובבטיחות שבה לא "משחקים.

+ למה ציוד כושר שייט חשוב מעבר לפרוטוקול ? לחץ כאן להרחבה או כיווץ של הלשונית) +

אנשים נוטים לזלזל בחשיבות של ציוד כושר השייט מכיוון שלא כולם משתמשים בו תמיד באופן יום יומי, אך האמת היא שלא מעריכים אותו מספיק עד הרגע שנצטרך אותו, ואז שמחים שהוא ברשותנו. ציוד כושר השייט הינו גם עניין בטיחותי. ונקבע ונכנס לסל הדרישות לאור תקנים בינלאומיים, הפקת לקחים ממקרי קיצון, וחירום בהם שייטים סוכנו או שילמו בחייהם בארץ ובעולם.

מעבר למפח נפש: עוגן חלוד יהיה פחות יעיל בעגינה ועשוי עם הזמן להישבר. תפרים באיכות ירודה של חגורות הצלה, מעבר לאסתטיקה, עשויים להיפרם ולהוריד מכושר הציפה של החגורה לאורך זמן, ולעייף את המשתמש במצוקה.

חבל בלתי ימי ו/או בקוטר ואורך נמוך מהנדרש (10 מ"מ) המשמש לעוגן יהיה בעל יעילות נמוכה יותר בעגינה, ויתבלה מהר יותר, עמיד פחות כנגד שמש, מלח, חול, לחות וכו'. עד כדי אפשרות לקרעים, והפירמות מואצת: היקרעות של עוגן הסירה בהרבה מאוד מקרים אומרת אובדן של העוגן שכן יהיה קשה מאוד למצוא אותו לאחר כך, אם כי אם נניח לרגע בצד את הנזק הכספי, אובדן עוגן ואף עשוי להיות מסוכן.

איך בדיוק ? עוגן הינו פריט בטיחותי ולא סתם מחוייב בחוק, הדבר האחרון שנרצה הוא שהעוגן שלנו יקרע בדיוק במקרה כל שהוא שהמנוע הפסיק לפעול מסיבה מסויימת, מה שיאפשר לסירה להיסחף ללא שליטה, ביחוד כשזה בשילוב עם רוח חזקה או גלים אשר יכולים להרחיק אותנו ולשאת אותנו ללב הים די במהרה, או שבכלל להטיח אותנו בחוף ובסלעים, וליצור נזק לסירה ולמנוע, לרכוש, ולנוסעים, ואז נגלה שההתפשרות כאן עם חיסכון שמימלא די זניח, לא השתלמה.בקטגוריה זו תוכלו לראות את ציוד כושר השייט הבסיסי שריכזנו בפניכם לנוחיותכם:
חשוב לציין שדרישות כושר השייט לא תמיד מהוות את הבחירה הטובה או המשתלמת ביותר מבחינת נוחות, יעילות והתאמה לסירה הספציפית שברשותך. או מהווים כשלעצמם בחירה פרקטית, ופונקציונאלית לשימוש יום יומי או בכלל, וכמובן לדרישות, לצרכים, וההעדפה האישית:
- חלק יעדיפו למשל שימוש בחגורת הצלה ספורטיביות או מתנפחות (בנוסף לחגורות הצלה דגם 2 המחויבות ממילא לפי דרישות כושר השייט להימצא באיחסון בסירה) ~ ראה למשל קטגוריית חגורות הצלה
- חלק יעדיפו עוגן כבד יותר עם שרשראות עוגן ושאקל בהתאם לסירה. חלק יעדיפו עוגן חתול (מתקפל) היעיל לקרקע סלעית, אך לא תיקני לכושר שייט כעוגן ראשי. מי שצריך משוט עשויל להעדיף משוט חזק ונוח לשימוש ספורטיבי ולא כזה טלסקופי המשמש בעיקר לחירום ~ ראה קטוגריית משוטים 
- או חלק בכלל לא יצטרכו משוט כלל, שכן הסירה או הקייאק שברשותם כבר הגיעו עם משוטים, חלק ירצו הכל מהכל, וכו'...
(כמובן שעובדה זו תהיה אף יותר נכונה ומשמעותית כשנבחר מנוע הגדול מ6 כ"ס המצריך ציוד נוסף עם הרבה יותר משתנים, ובתקן מחמיר יותר עם משתנים נוספים בעצמו)

לכן דאגנו להרחיב את המלאיי, המבחר, ואפשרויות הבחירה כדי להציע מוצרים אופציונאלים, תוספות, מידות ומשקלים משלימים, (שכמובן מחזיקים בטווחי מחירים שונים)
לעיתים נמצאים אף מעבר לדרישות הסף, אשר תוכלו לראות מופיעים כאן ובקטגוריות השונות, צרו איתנו קשר ליעוץ.

כדאי לקחת בחשבון שחלק מן המוצרים כמו חבלים, ועוגנים, להמלצתנו מצריכים לרוב התאמת הקוטר והמשקל שלהם באופן ספציפי המתאים להסירה שברשותכם (למשל אורך ומשקל סירה)
וכזה שהולם את העומסים הפועלים עליה,
כמו כן, מומלץ לבחור בסוג העוגן המתאים ביותר לסוג הקרקע באיזור השייט, ובחבל עוגן מקצועי (3 גידים לעומת חבל קלוע), ולשקול בחיוב תוספת שרשרת ושאקל עוגן לשיפור יעילות העגינה של הסירה.
כמו כן יש לקחת בחשבון את חובת השימוש במגן מדחף למשתמש חסר רישיון משיט, התאמת מספר חגורות ההצלה בהתאם למספר הנוסעים המותר לסירה (אחרת עשויים לקבל רישיון מוגבל למספר נוסעים מופחת.
הסירה חייבת להכיל את כל מספר החגורות, אפילו שהסירה לא בתפוסה מלאה, אחרת אם נבחר להשאיר לאחר מכן חלק מאפודות הציפה בבית או בחוף נוכל לקבל קנסות או אזהרה בעת ביקורת משטרה ימית.
ניתן ללבוש חגורות הצלה ספורטיביות, אך אלה לא מחליפות את החובה להחזיק את החגורות התיקניות בסירה בכל אופן, ולא פחות מהכמות הנדרשת.)

ולכן חשוב לזכור שלא כדאי להקל ראש, לזלזל בחוקים, לחסוך עלויות זניחות כדי לאחר כך לצאת ביוקר ולהצטער, וכן כדאי לזכור ולהיערך בהתאם, שטווח המחירים לערכת כושר שייט הינו טווח משתנה בהתאם לסירה, למנוע וסוג המנוע, סוג רישיון המשתמש, מספר נוסעים וכו'.+ מה דרוש לכושר השייט למנוע עד 6 כ"ס לחץ כאן להרחבה או כיווץ של הלשונית) +

תקן ציוד בטיחות לסירות מנוע בעוצמה של עד – 6 כ"ס (4.4 KW) בתחום שייט מוגבל ובשעות האור בלבד

 1. חגורות הצלה אישיות דגם 2 בלבד מספר המפליגים ברישיון - (ניתן להשתמש בחגורות הצלה ספורטיביות, אך הן לא פותרות את החובה להכיל בסירה גם חגורות תיקניות מדגם 2, ולא פחות מהכמות הנדרשת)
 2. לפיד עשן בתוקף
 3. עוגן 3 ק"ג לפחות (בהתאם לטבלאת עוגנים של מנהל הספנות) - מומלץ לבחור כבד יותר לסירות ארוכות יותר מ- 4 מ'.
 4. חבל עוגן בקוטר 10 מ"מ לפחות מומלץ לבחור חבל עבה יותר לסירות ארוכות מ- 4 מ'.
 5. אורך חבל: חבל עוגן: 30 מ' לכינרת בלבד כאשר מצויין יהיה על גבי הרישיון מוגבל לשייט כנרת  או 70 מ' לרישיון לא מוגבל לשייט משולב בכינרת ובים, (כמו כן לאורך יש משמעות גם ליעילות העגינה).
 6. ערכת עזרה ראשונה דגם 1
 7. מראת איתות
 8. מטף כיבוי אש
 9. מגן מדחף תיקני (חובה רק בהעידר רישיון נהיגת סירה (רישיון משיט)
 10. **זוג משוטים פריט חובה בסיסי: (מסומן בכוכבית מכיוון שלרוב כבר כלול בסירה, וביחוד בסירות מתנפחות)
 11. **כלי להוצאת מים - פריט חובה בסיסי ולא מאוד מתוחכם על כן ללא תקן או צורך בתקן כלשהו, אבל הכרחי (נמכר אצלנו בעלות 19 ש"ח)
  ניתן גם להשמתמש בכל כלי אחר, לרבות מיכל אקונומיקה גדול שחלקו העליון חתוך.

 12. ** להסרת הגבלת יום חייב את כל הבאים:
  רישיון משיט מוסמך, אורות ניווט, אמצעי ליצור וטעינת חשמל

+ ומה עם המנוע שלי מעל 6 כ"ס לחץ כאן להרחבה או כיווץ של הלשונית) +

שימוש במנוע מעל 6 כ"ס ישנה את קטוגריית כושר השייט מבחינת רישוי הסירה מתקן "ציוד בטיחות לסירות מנוע בעוצמה של עד -6 כ"ס (4.4 KW) בתחום שייט מוגבל" לתקן סירות
מנוע ל"שימוש פרטי וספורט בהפלגה חופית", ולכן יצריך חובת החזקה ברישיון משיט (נהיגת סירה), וציוד בטיחות נוסף ומחמיר יותר
(אפילו שזה אומר מנגד שניתן לוותר על חובת מגן המדחף):

 • ערכת פירוטכני חופי, במקום לפיד עשן כנדרש קודם
 • גלגל הצלה עם פנס מתהפך נדלק מעצמו
 • מיכל מי שתיה בכמות 1 ליטר לאדם
 • מדומם חירום למנוע (לרוב קיימים כבר בסירה)
 • מצפן כדורי עם התקן תאורה 2"
 • מטף כיבוי יותר 2 ק"ג
 • **משאבת שיפוליים ידנית או חשמלית - **סירות מתנפחות פתורות
 • סולם עלייה מהמים
 • צופר ידני או חשמלי
 • מחזיר הד מכ"מ
 • אורות ניווט (ניתן לויתור, מחוייב רק באם נרצה אישור לשייט לילה)

הרשימה המלאה תלוייה בסירה ובסוג המנוע (פנימי או חיצוני) ועוד הרבה יותר בהעדפות וצרכי המשתמש, ומכילה הרבה יותר משתנים מלכתחילה, ולכן קשה מאוד יהיה
להציג ערכה שכזאת, כפי שקיימות למנוע עד 6 כ"ס. עלות התוספות עשוייה להגיע ל 1000 ש"ח ויותר, רק עבור הציוד הבסיסי ביותר, ולא כולל אם למשל נרצה צופר חשמלי במקום ידני,
מתקן לגלגל הצלה אופציונאלי (כדי לפנות מרחב בסיפון), סולם נירוסטה או סולם פלסטיק, (וכל זה מבלי לדון במחיר או במשימה להתקין את האיבזרים), וכו'.

הכנסו לקטגוריית אב ראשית ציוד בטיחות וכושר שייט, שוטטו בקטגורייות השונות כדי להתרשם מהמבחר, ולראות את הציוד נוסף,
צרו איתנו קשר למידע נוסף, יעוץ וסיוע כל שהוא.
נשמח לייעץ ולהציע לכם ציוד בהתאם לסירה ברשותכם, גם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם באתר, סביר להניח שיש לנו את מה שאתם צריכים.

+ האם חייבים להחזיק את כל הציוד בסירה, האם אפשר להשאיר חלק בבית ? לחץ כאן להרחבה או כיווץ של הלשונית) +

לא, עפ"י החוק, אין אפשרות להשאיר חלק מהפריטים מחוץ לסירה, חובה להחזיק את כל הציוד הנדרש, בכל עת כשיוצאים לשייט
לפי התקן, וההיתרים הספציפים של הסירה שלך (אם יש כאלו), ובאותה כמות איתה עברת את בחינת כושר השייט בפעם האחרונה.
ואפילו אם הסירה שלך לא בתפוסת נוסעים מלאה.
כמו כן, יש לשאת גם את פוליסת הביטוח ותעודת כושר השייט.


 • סוגי עוגן: "פטנט" - קומפקטי ויעיל לרוב סוגי הקרקע - *מומלץ לסירות מתנפחות* | "מתקפל" - הקומפקטי ביותר, יעיל בעיקר לקרקע סלעית - אך לא תיקני כעוגן ראשי לכושר שייט ! | "דנפורס" - הגדול ביותר במימדיו, אך היעיל ביותר לקרקע חולית.
 • דרישות מינימליות עפ"י כושר שייט: קוטר חבל עוגן 10 מ"מ. עוגן במשקל 3 ק"ג
 • מומלץ: שידרוג לסירות מעל 4 מ': לעוגן  6 + ק"ג חבל בקוטר 12 מ"מ.
 • המלצת תוספת: שרשרת עוגן הינה פריט חובה בחוק היבש (3 מ' לסירות עד 7 מ'), אם כי לא תמיד נאכף בבחינת כושר השייט ספציפית בכלי שייט קטנים, וסירות מתנפחות עד 4-4.5 מ',  
   אבל לא סתם הינו מוגדר כפריט חובה, מכיוון שהשרשרת תורמת משמעותית לשיפור יעילות העוגן, הודות למשקלה השומר על זרוע העוגן שקועה, וכך עוזר להינעצות שלו בקרע. אנחנו ממליצים על 1.5 מ' שרשרת לפחות, כמובן יחד עם שאקל נירוסטה 8 מ"מ לחיבור השרשרת עם העוגן.

*בעלי רישיון משיט בלבד פטורים ממגן מדחף. ועל מנת שיוכלו להסיר הגבלת יום, יש להשלים מצבר ואמצעי הטענה, ואורות ניווט
* לשייטים ללא רישיון אין יכולת להסיר הגבלת יום..

נשמח לייעץ, להציע, ולהתאים את ערכת הכושר שייט המושלמת עבורך. צלצל אלינו 08-8677663 או צור קשר.

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

21 פריטים

הגדר מיון בסדר יורד
לכל עמוד
 1. שירות מעבר כושר שייט והדבקת מספר רישוי לסירת גומי
  1,200.00 ₪
  -
  +
 2. שירות מעבר כושר שייט והדבקת מספר רישוי לסירת גומי ממונעת - בקניית מנוע בלבד
  מחיר מיוחד 1,000.00 ₪ מחיר רגיל 1,200.00 ₪
  -
  +
 3. שירות מעבר כושר שייט והדבקת מספר רישוי לסירת גומי ממונעת - בקניית סירת גומי ללקוחות אשדוד ים
  מחיר מיוחד 600.00 ₪ מחיר רגיל 1,200.00 ₪
  -
  +
 4. מטף כיבוי אש ידני אבקה 1-3 ק"ג
  החל מ-
  158.00 ₪
  -
  +
 5. עוגן פטנט- תוצרת איטליה
  החל מ-
  177.00 ₪
  -
  +
 6. עוגן דנפורס- תוצרת איטליה
  החל מ-
  180.00 ₪
  -
  +
 7. לפיד עשן
  166.00 ₪
  -
  +
 8. עזרה ראשונה לסירה עד 7 מ'
  214.00 ₪
  -
  +
 9. חגורת הצלה למבוגרים דגם 2 - לכושר שייט
  80.00 ₪
  -
  +
 10. משוט יד ABS paddles
  55.00 ₪
  -
  +
 11. משוט טלסקופי 53.5x106 ס"מ
  70.00 ₪
  -
  +
 12. כלי להוצאת מים פשוט
  25.00 ₪
  -
  +
 13. מראת איתות
  30.00 ₪
  -
  +
 14. מגן מדחף נירוסטה בעל ריתוכים מחוזקים
  425.00 ₪
  -
  +
 15. מטף אבקה1 ק"ג
  158.00 ₪
  -
  +
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

21 פריטים

הגדר מיון בסדר יורד
לכל עמוד