קופרקוט ערכה 1 ליטר

מק”ט
AMC1
זמינות
x
אנו שואפים להחזיק במלאי את מרבית מוצרינו, אך יתכנו יוצאים מן הכלל, אשדוד ים איננה מתחייבת לזמינות ודאית במלאי לכל המוצרים המוצגים לרכישה באתר. 
רכישות אונליין או פיזיות מהחנות הינן בכפוף למצב המלאי האמיתי במחסננו. במקרה והמוצר שהזמנת אזל במלאי - אנו נדאג ליצור איתך קשר טלפוני בהקדם, על מנת לעדכן, ולהציע אפשרויות אחרות: כגון הערכת זמן לחידוש המלאי, הצעה ויעוץ לגבי מוצרים אחרים, או ביטול וזיכוי העיסקה." ניתן ליצור קשר, להשאיר הודעה, או לפנות אלינו בטל' 08-8677663 או 08-8677697 כדאי לוודא זמינות ודאית במלאי לפני הגעה פיזית.
599.00 ₪
-
+
סקירה מהירה

אנטיפאולינג על בסיס אפוקסי ונחושת. תוצרת אנגליה.

**ערכה אחת מספיקה לצביעה של 4 מ"ר ( 4 שכבות ).

יבואן

מורשה

משלוח חינם

מעל 400 ₪

נק’ חלוקה ₪200

קנייה

מאובטחת

החלפה

והחזרה

למה קונים אצלנו?
  • 25 + שנות ניסיון בים
  • שירות לקוחות וייעוץ מקצועי:
    א’-ה’ 9:00-19:00, ו’ 9:00-14:00
  • אחריות על מגוון מוצרים
  • משלוח מהיר עד 4 ימי עסקים
  • מגוון מותגים בלעדיים
  • פריסת תשלומים נוספת בהזמנה טלפונית

אנטיפאולינג רב עונתי

צבע זה פותח בשנות ה – 80 במעבדות המפעל באנגליה ויועד ליחידות המיוחדות, וזמין לקהל הרחב מאז 1991.

COPPERCOAT הוא כנראה האנטיפאולינג החזק והעמיד ביותר הזמין ליאכטונר המודרני. הצבע מתאים לכל סוגי כלי השייט ומתקניים ימיים העשויים: פיברגלס, אפוקסי, מתכת, אלומיניום, עץ, ועוד... צבע על בסיס נחושת צפופה רוויה בקשיחות ממולאת בשרף אפוקסי, המגן בהצלחה על יותר מעשרות אלפי סירות בעולם וחוסך לבעליהם את הטרחה, זמן, חסכון בדלק וכסף רב בהוצאות הכרוכות בהוצאת אחזקת כלי השייט, והצביעה השנתית של אנטיפאולינג.

בעלי כלי שייט רבים מדווחים כי נהנו עד כה מיותר מ-15 שנים של הגנה מתמשכת מטיפול צביעה בודד של קופרקוט.

 

מה זהCOPPERCOAT  ?

קופרקוט הוא שילוב שרף אפוקסי נטול סלובנט ונחושת טהורה (99%). כל ליטר של שרף מועשר ב-2 קילוגרמים כדורי נחושת משובחים במיוחד, המקסימום המותר בחוק, וכך הופך קופרקוט לאנטיפאולינג מבוסס נחושת החזק ביותר הנגיש לקהל השייטים.

אכן, לא קיים עוד אנטיפאולינג החושף את אותה הכמות של נחושת אקטיבית לצמחייה ימית בלתי רצויה. בשונה מיצרני צבע רבים, אנו לא מייצרים סוגים שונים של אנטיפאולינג לסגנונות שונים של סירות או/ו למקומות מסוימים, במקום זאת קופרקוט זמינה בגרסה אחת בלבד, מלאת חוזק והנעטפת בחומר קשיח. 

יתר על כן, בעוד האפוקסי הבלתי מתכלה מסוגל בקלות לעמוד בשימוש על ידי סירות ממונעות עוצמתיות וכלים תחרותיים,הכיסוי באותו מידה אפקטיבי גם על כלים מסחריים כמו גם על אלו המפליגים לעיתים רחוקות.

החומר מסווג בתור בלתי מוסס, הכיסוי המאוד האפקטיבי ידידותי במידה ניכרת לסביבה לעומת מתחריו המכלים את עצמם ,בעוד COPPERCOAT ממשיך להרתיע צמיחת אצות שנה לאחר שנה.

אכן, טיפול המיושם כהלכה מתנגד לגדילת עשבים ובע"ח ימיים לעשור או יותר !

הטיפול המלא נבחן ואושר ע"י מנהל לבריאות ובטיחות (Health And Safety Executive או HSE) בהיענות לחוק הבריטי והאירופי. מחזיק תעודת HSE מספר 7532 המאשרת לחלוטין את השימוש באנטיפאולינג שלנו לשימוש סוחרים מקצועיים והקהל הרחב. יתר על כן קופרקוט עומד הדרישות הנוכחיות (2001) של הארגון הימי הבינלאומי International Maritime Organization (IMO) החלטת MEPC. 102 (48).

כיום קופרקוט בעצמו הוכיח תוחלת חיים של 10 שנים פלוס, עם שיאי מכירות שאין דומים לו כבר משנת 1991. אין אפוקסי מבוסס נחושת אחר עם אילן היוחסין מעורר קנאה כמו של האוריגינלי... קופרקוט

 

 

 אתר החברה


מידע נוסף
מק"ט AMC1
מותג Coopercoat